Motywacja w trakcie diety odchudzającej

Rate this post

jak nie stracić motywacji podczas odchudzaniaJuż zaczyna się ciepła, i dlatego mamy zamiar przejść przez pozbycie się niektóre „warstw”. To jest kiedy spojrzeć w dół, poszukaj guz, który został założony w obszarze, a na chwilę, co myślisz… Buff nie daje mi czas! I to, że jeśli Twoje życzenia Sylwester nie wziął je ćwiczyć następnego dnia, nie bój, jeszcze nie wszystko jest stracone, i możesz zacząć schudnąć jutro sam!

Następny artykuł, który będzie nie powiedzieć podstęp lub sekret skrywany aby schudnąć i poprawić Twoją sylwetkę, nie, wręcz przeciwnie, mam zamiar dać kąpiel rzeczywistości, dlaczego wielu ludzi w dalszym ciągu zważyć równych sam lub nawet do tego dawno temu (dokładnie raz postanowili się w kształt) i zamiast zmieniać proszę, idź wioślarstwo przeciwko. Po więcej inspiracji zachęcamy do odwiedzenia profilu Laura Kamińska – trener personalny, która chętnie pomoże osobom z nadwagą.

Schudnąć i stracić waga ma znacznie głębszy sens: poprawa jakości życia.

Jeśli jesteś wśród nich, lub chcesz wykonać gest miłości do kogoś w swoim okręgu, pokazać z tych powodów, aby zobaczyć, jeśli on otwiera oczy, i zaczynamy reagować!

Pierwszy cel: wiedzieć dlaczego musisz schudnąć

Jak szybko schudnąć?

Jeśli możesz, aby znaleźć odpowiedź na takie pytanie subtelne to powiem ci: Unikaj kombajnów w tego samego zdania „waga” i „szybkie” i przeczytaj co pytasz w opisie, jest największą korzyść, można zrobić…

Wszystkie nowe diety, które emanują spod kamieni, które w najbliższych miesiącach letnich przyjść na wodzie, mają dwie właściwości: obiecują wspaniałe rezultaty w krótkim czasie, ale prędzej czy później są one skazane na niepowodzenie.

Więc następnym razem że czytać gazet lub początku akapitu, stylu:

 • „Schudnąć szybko…”
 • „Schudnąć szybko i bez wysiłku…”
 • „Take 5kg w 2 dni…”
 • „Wyniki gwarantowana…”
 • „Dieta z ananasem i szklanką wody…”

Co zrobić, jeśli można zagwarantować, że będzie to najbliższa rzecz do „chleb na dziś i głodu na jutro,” ponieważ są one rozwiązania tymczasowe, że w większości przypadków, nie są zrównoważone i z pewnością będzie zagrażać zdrowia.

Definicji lub utrata masy ciała, dieta lub program musi przestrzegać przede wszystkim potrzeby żywieniowe osoby, a nie zostaną usunięte dla dowolnego powodu ważnych składników odżywczych. Ponadto zmiany prędkości i ciało nie dogadać, a jeśli zdarzają się bardzo szybko, myślę, że mogą wrócić zbyt, ale na poziomie wyższym.

Ostatni dzwonek zadzwonił i tym samym rozpocząć wykroić naszych nowych celów na nowy rok, na pierwszym miejscu na liście gdzie: Zarejestruj się na sali gimnastycznej i schudnąć

Wygląda na to, że tak proste, jak decydując, że jutro zaczyna się nasz początek lata, aby móc spojrzeć na basenie lub na plaży, automatyczne, i tej otwierających i zamykających, voilà już nasz Fantastyczny „6-Pack” zmiana…

No Przepraszam cię rozczarować, to nie jest tak łatwo. Potrzebne dwa filary, które mogą być używane nawet w przypadku jakiegokolwiek innego aspektu życia, jeśli chcesz, aby zmaksymalizować swój cel:

 • Stałość
 • Ofiara
 • Pozostałe są wynalazki.

Najważniejszy jest cel

Nikt nie dostaje nic w życiu przez przypadek (dobry chyba dla dziedzictwa…). W każdy cel, który można podnieść ma wolę, że dajesz mu. Jesień jest dozwolone, ale ważniejsze jest, aby wstać. A gdy mówimy o poprawę naszego składu ciała, utraty wagi lub odchudzanie, to będzie jest to proces z wzlotów i upadków i popełnione chwile, że jeśli mamy do czynienia je z największą determinacją i przekonanie, pewność że będzie odnieść sukces.

Co i dlaczego możemy poświęcić?

Ofiara dźwięki, aby być surowe, nie Ciesz się, tracić doświadczeń… Jak to może być. Nie myślę, że nikt nie zastanawiali się, ale nikt tu nic nie daje. Jeśli nie jesteś stawia wysiłku w coś, nie sądzę że sąsiad się mówić.

 1. Jeśli musisz umieścić alarm 45 min przed, aby być w stanie „zrobić cardio”, możesz zdecydować;
 2. Jeśli chcesz uniknąć jeść pyszne kawałek tortu, zdecydujesz;
 3. Jeśli masz 45 min do pociągu lub skontaktuj się z powiadomień mobilnych, możesz zdecydować…

Ta ofiara ma wspaniała Nagroda: dodać lat jakość swojego życia

Dlaczego musisz schudnąć?

odchudzanie - dlaczego wartoW zasadzie motywują nas dwie akcje, gdy chcemy schudnąć:

 • Na zdrówko
 • Estetyka
 • Schudnąć i być zdrowym

Czy wiesz, jakie są wszystkie zagrożenia stwarzane przez pobyt w niekorzystnej sytuacji, jeśli chodzi o ciężar?

Od osób pozostałych kilo innym z większych, nie straszyć, każdy zdrowy czynnik niekorzystny, mogą być wzmacniane. Mówimy, że nie utrzymywanie odpowiedniej masy pogarsza ryzyko dla dowolnego z następujących warunków, które czasami mają czynnik genetyczny, i że w zależności od poziomu ile waga koperty, będzie łatwiej się je lub ich rozwoju :

 • Ryzyko choroby serca lub zawał serca
 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Cukrzyca
 • Możliwość rozwoju wszelkiego rodzaju raka
 • Problemy z nerkami
 • Oddychaniem (astma, bezdech senny…)
 • Wspólne problemy, takie jak zapalenie kości i stawów i dna moczanowa

Pamiętaj, że kroki tego w tej chwili, kiedy jesteś młody, masz marnie w przyszłości i przednie do zobaczenia wyłączone, nie chcesz cieszyć się życiem?

Schudnąć, dla samego siebie

Należy starać się dostać strefę komfortu. Wrażliwą. I w kontekście poprzedniego, odsyłam do powiedzenia że być tłuszczu lub dotykając otyłość nie jest zdrowy i jednak dużo sprzedajesz że jeśli Twój są tak wygodne, myślę, że jest wręcz przeciwnie.

Nie sądzę że te osoby odrzucone, jeśli proponowane im, którzy mogą wstać następnego dnia z idealnej masy ciała. Myślę, że nie byłoby powiedzieć, że nie. Chociaż może to, że niektórzy uważają, tryb: „… całkowity, jeśli tak to dobrze pa, co zmienić, i jak szczęśliwy obserwujemy…”.

Jednym z najbardziej interesujących punktów, które wyróżniają się, gdy jesteś poprawy Twój procent tkanki tłuszczowej, lub wszelkie zmiany pozytywne ciała, jest pozostawiając starego ja, niech krok I bardziej zdecydowanych, który zmierzy się życie z pozytywizmu, tworzenie sprzężenie zwrotne ogromną motywację… Dlaczego jak trudno jest zacząć, raz tam, kto Cię zatrzymać.

Jeśli zdecydujesz się uzyskać reżimu, aby schudnąć, niech inni, myślę, że dla Ciebie, lub niech cię przekonać. Wiesz co jest najlepsze dla, to można się spodziewać?

Co to jest najlepsze diety, aby schudnąć?

Jest niejednoznaczna pytanie, i które mogą być podsumowywane w: taki, który będzie bardziej komfortowe.

Oczywiście niuans przychodzi później. Jeśli przez średnią komfort uciekania się do mrożonek i przygotowane zamiast inwestować czas (inwestowanie w zdrowie…) przygotowując nasze jedzenie, bo nic nie rozumiesz.

Termin „komfort” odnosi się do planowania żywieniowych, który jest poprawna z punktu widzenia zdrowia i oczywiście utworzyć przyczepności. To słowo, które brzmi jak klej dziewiarską, jest niczym więcej niż im to uniemożliwić, wydostać się z linii oznaczone i planowane wcześniej, i że skarby. Ale bez ciśnienia i że w każdej chwili jest niewygodne lub wygenerować uczucie ciężkości. Wydaje się skomplikowane prawo?.

Dobrze, ponieważ wiem jak zrobić styl malowane sztukaterie i krok do krówki, dlaczego Ćwicz w swoje zdrowie? Tam są specjaliści, którzy pomoże w tym względzie i zaoszczędzić zniszczeń udziałem do diety na własną rękę (ponownie pozostawia kwestię zdrowia…).

Co ciekawe, istnieje wiele rodzajów diety: Dieta Paleo dieta Ketogenic, dieta Low Carb wysokiej tłuszczu, High carb niskiej zawartości tłuszczu diety, diety wojownik, jeśli lub przerywany czczo… i idź, wszyscy pracują!

Zmień swoje nawyki

Jest głównym w twarz to sposób, który pomoże Ci naprawdę i prawie przez bezwładności, do poprawy, zarówno na poziomie zdrowia jako wizualnie (i obiektywnie).

Być może jednym z głównych zmienia pass, aby uniknąć idąc do supermarketu, a więcej na rynek. Czekaj… mówisz mi… Więc tak, środowisko tam więcej karmiono, który go z Twojego koszyka i listy zakupów, (który w końcu kupuje, nie jest to, co wskazał) i halucynacje w kolorach z ilością podprogowych informacji i sposób, w który tak jak co.

Ale nie ma czasu, aby przejść do dwudziestu różnych witryn, aby dokonać zakupu… Jest to bardzo dobry pretekst, ale każdy trzeba ocenić jak dystrybuuje swój czas, i jaki procent chcesz przeznaczyć na swoje zdrowie. Oczywiście można iść do supermarketu, ale z bardzo jasne pomysły.

Zaczyna się wczoraj

Gdy tylko odwlekają na początku planowania, kotka popełnia samobójstwo.

Nienawidzę, kiedy słyszę: „.. .od Jeśli który rozpoczyna się w poniedziałek… ‚ ale dlaczego? Co się stało w poniedziałek? gwiazdy lub co ranga? Jest to najbardziej absurdalne przepraszam, wiem. Przepraszam, ale jestem na tak. Jeśli naprawdę chcesz doprowadzić do zmian, w tej chwili ponieważ leku który się. Więc jeśli możesz nad nim, nie będąc poważne, z siebie i oczywiście nie przez tych, którzy zakład na.

Nie wkładać przeszkód do siebie, odblaskowe wszystkie korzyści, które czekają na Ciebie, a co, mogę sobie wyobrazić, że jesteś gotów do zapewnienia zgodności.

Dostać twój rutynowych dla Twojego stylu życia

Jak ktoś kiedyś powiedział: Jeśli pracujesz co chcesz, nigdy więcej powrót do pracy, w naszym kontekście, stosujemy samym założeniu.

I jest to prawdziwy sukces dostać go kiedy przestać myśleć o co i dlaczego to, co robisz, i wszystko płynie naturalnie. Pytanie jest znalezienie tej ścieżki i jak zrobić, co robisz, aby stać się codziennych czynności. Ponownie można znaleźć rozwiązanie w ludzi, którzy rozwiązać te konflikty.

Tak samo jak zachód słońca każdego dnia, następnego dnia będzie również. Nie trać motywacji!

Nie licz dni

Możliwych przypadków, stres, lęk, nie osiągnie swój cel, i widzisz, że dni mijają i nadal prawie równa, nie rozpaczaj. Nikt nie powiedział, że to będzie łatwe, ale prawdopodobnie będzie warto. I z nim, każdy dzień jest nowe wyzwania, Nowa gra, gdzie w tylko trzeba znaleźć klucz dla każdego dziennika i przygotowanie następnego.

1 rok ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *